28sec olarak mevcut ürünlerimiz veya müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz uygulamalar ile çözümler sunmaktayız. Bu çözüm sürecindeki öncelikli amacımız, paydaşlarımızın kurumsal yapılarını güçlendirirken, operasyonlarını da dijital dünyaya taşıyarak zaman, kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır.  Bunun için de firmamız çözüm süreçlerinde ağırlıklı olarak .NET ve .NET Core platformu üzerinden yazlım ürünleri geliştirirken ihtiyaç olması durumunda diğer platformları da kullanmaktadır.

Web Uygulamaları

İnternet ağının yaygınlaşmasıyla birlikte operasyonlarınıza yönelik uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesinin avantajları bulunmaktadır. Özellikle bakım ve güncelleme iş yükünün hafiflemesiyle maliyetler önemli ölçüde azalmaktadır. 28sec olarak bu süreci birlikte yürütebiliriz.

Mobil Uygulamaları

Teknolojinin dönüşüm sürecinde mobil cihazların kullanımı her geçen gün artmaktadır. Veriye anlık ve hızlı ulaşım konusunda büyük bir farklılık yaratan bu teknolojinin ekosisteminde yer almak, firmalar için çok önemlidir. Sizler için özelleştirilmiş mobil uygulamalarınızı geliştirebiliriz.

E-Ticaret Uygulamaları

Dijtalleşme sürecindeki kurumlar artık pazarı online dünyaya taşımaktadırlar. Maliyetleri azaltarak pazara konu olan ürünlerin çeşitlenmesini sağlayan e-ticaret dünyasının en önemli araçlarından biri hiç kuşkusuz e-ticaret siteleridir. Kurumunuza göre kişiselleştirilmiş e-ticaret siteleri ile bu pazara ortak olabilirsiniz.

Masaüstü Uygulamaları

Son kullanıcılı veya sunucu tabanlı sistemlerde çalışan masaüstü uygulamaları, sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirilir ve en uygun araçlar belirlenip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize cevap veren hizmet sağlanır.

Özelleştirilmiş Modül Geliştirme

Mevcut yazılım ürünleriniz için talep edilen destek modülleri hazırlayabilir, kurum içi projelerinizi yönetebilir veya ihtiyacınız olan projeyi yazarak taleplerinizi cevaplayabiliriz.

Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Dijital Pazarlama

Tasarım Hizmetleri

Teknoloji Danışmanlığı