28sec dijital dünyadaki varlığınızı, firmanıza uygun ve başarılı şekilde sürdürebilmeniz için stratejiler geliştirmektedir. Firmanızın ve sektörünüzün dinamiklerini yönelik detaylı analizler ve çalışmalar yapıldıktan sonra gerçekleşen bu stratejiler, dijital pazardaki pozisyon almanızı sağlayacaktır.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO çalışmaları, veri dünyasında doğru yerde olmanıza katkı sağlamaktadır. Firmanızı ilgilendiren her türlü konuda önceliğin sizde olmasını sağlayacak bu hizmet, deneyimli personellerimiz tarafından takip edilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Firmaların iletişim araçlarından biri olarak kabul gören sosyal medya sayfalarının yönetimi, dijital dünya açısından çok önemli görülmektedir. Firmanızın sosyal medya yönetimi ile ilgili eğitim hizmetleri verilmektedir. Eğitimler verildikten sonra ilgili personelinizle uyumlu çalışmalar yapılmaktadır.

Medya Planlama Yönetimi

Dijital pazarlama süreçlerinde önemli aşamalarından biri de medya planlama yönetimi ile kaynakların verimli kullanılmasıdır. Firmanızın hedeflerine uygun yapılacak bir planlama ve yönetim, dijital pazarlama sürecinde süreci önemli ölçüde etkileyecektir. 28sec, bu alandaki partnerleri ve deneyimli personelleri ile firmanız için gerekli medya planınını oluşturabilir ve satın almasını gerçekleştirebilir.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Geleneksel medyanın dönüşümüyle önemli bir alana hakim olan sosyal medya artık birçok kullanıcın veriye ulaşmada ilk tercihi olmuştur. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar kişisel ağ yaratmak için verirken, tercihleri de etkilemektedir. 28sec olarak doğru bir hedef analizi ve raporlama ile bu tercih sürecinde sizler için etkili olacak çalışmalar yürütebiliriz.

Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Dijital Pazarlama

Tasarım Hizmetleri

Teknoloji Danışmanlığı