Sektörleri ve yenilikleri yakından takip eden tasarım ekibimiz ile birlikte projelerinizi birlikte analiz ederek, hedeflerinize en uygun tasarımları sunuyoruz. Daha fazla etkileşim alması için çaba gösterilen çalışmaların aynı zamanda da son kullanıcıya daha keyifli bir deneyim yaşatmasını da oldukça önemsiyoruz.

Web Sitesi Tasarım

Kurumsal web siteniz, firmanızın kimliğinin dijital platformlarda yansıtmaktadır. Bu yüzden internet ağında doğru etkileşim sağlayan bir kurumsal web sitesi ile ticari amaçlarınıza çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. 28sec olarak sizlerle birlikte amaçlarınıza uygun bir web sitesi tasarlayabiliriz.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Firmaların en önemli iletişim araçlarından biri hiç kuşkusuz kurumsal bütünlüğü sağlayan araçlardır. Firmanızın amacını ve dokusunu iyi anlatan iletişim araçları konusunda deneyimli ekibimiz ile birlikte birlikte aksiyon alabiliriz. Kendinizi ifade etme yönetimi olan kurumsal kimlik çalışmaları başarınızda öne çıkan ayrıntılardan biridir.

Logo Tasarım

Kurumsal kimliğinizi iyi bir şekilde yansıtabileceğiniz logo tasarımları sayesinde, insanlarında hafızasında uzun yıllar boyunca yer edebilirsiniz. Bunun için firmanızı ve hedeflerinizi iyi anlatacak çalışmalar gerekmektedir. 28sec olarak, titiz çalışma gerektiren logo tasarımı için sizlere yardımcı olabiliriz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları, firmanızın hedeflerini ve mesajlarını iletebilmek için kullanılan araçlardan biridir. Yaratıcı ve anlaşılır içeriklerle desteklenmesi gereken bu çalışmaları sizin için tasarlayabiliriz.

Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Dijital Pazarlama

Tasarım Hizmetleri

Teknoloji Danışmanlığı